مرده زنده شد و بار دیگر مرد

جام جم آنلاین: رسانه‌های روسیه اعلام کردند که یک زن در مراسم تدفین خود به یکباره زنده شد.

براساس گزارش رسانه‌های رسمی روسیه، این زن 49 ساله که در پی شوک ناشی از برخاستن از خواب سکته کرده بود حین برگزاری مراسم تدفینش به یکباره زنده شد و حاضران را شگفت‌زده کرد.

همسر 51 ساله این زن که از زنده شدن دوباره زنش خوشحال شده بود، در این باره به شبکه خبری سی‌.ان‌.ان، یادآور شد: در حال آماده‌سازی مراسم تدفین برای خاکسپاری همسرم بودیم که ناگهان تابوت تکان شدیدی خورد و همسرم بلند شد و پس از آن که خود را داخل تابوت تدفین دید بشدت جیغ کشید.

این مرد 51 ساله خاطرنشان کرد: پس از آن که او دوباره زنده شد با یک خودرو وی را به نزدیک‌ترین بیمارستان در کازان منتقل کردیم. متاسفانه او تنها 12 دقیقه زنده‌ ماند و در نهایت درگذشت. هنوز علت مرگ همسرم مشخص نشده است و یک گروه تحقیقاتی در حال بررسی این موضوع هستند.

/ 1 نظر / 13 بازدید
محمد

با سلام انیمیشن و عکس های متحرک انواع لوازم علمی برای لوگوی وبلاگ های علمی این هم لینکش http://www.khavaranshop.com/index.php/page/site_news/nid/1749 http://www.khavaranshop.com/index.php/page/site_news/nid/1749 لینک 10000 هزار انیمیشن برای لوگوی وبلاگهای با موضوعات مختلف http://www.khavaranshop.com/index.php/page/site_news/start/0 موفق باشید.