6 کشته و مفقود بر اثر وقوع سیل در قوچان و چناران


سرپرست اداره کل مدیریت بحران خراسان رضوی گفت: وقوع سیل در قوچان و چناران 4کشته و 2 مفقود بر جای گذاشت.
به گزارش ایرنا از مشهد رشید صحابی روز پنج شنبه در این زمینه به خبرنگاران اظهار داشت: بارندگی شدید چهارشنبه شب موجب وارد آمدن خسارات زیادی به راه های روستایی شهرستان و مسدود شدن آنها شد که با حضور ماشین آلات راهسازی تاکنون راه های روستاهای اندیشش، بقمچ و گاه بازگشایی شده است.
وی با اشاره به خسارات وارد شده به دام ها و باغات شهرستان چناران گفت: همچنین سیل باعث تلف شدن حدود 400 راس دام سبک و وارد آمدن خسارت به 50 تا 80 درصد باغات این شهرستان شده است.
وی با بیان این که بارندگی شدید باعث جاری شدن سیل در شهرستان قوچان بویژه در منطقه شمخال شده است گفت: تعداد 10 نفر از هموطنان در این منطقه حدود 6 ساعت در محاصره سیل بودند که با تلاش نیروهای امدادی نجات یافتند.
وی همچنین از وارد آمدن خسارت به زمین های کشاورزی اطراف سد کارده در مشهد بر اثر بارندگی شدید خبر داد و افزود: گزارش تکمیلی این حادثه هنوز دریافت نشده است.
وی گفت: نیروهای هلال احمر، بسیج محلی، نیروی انتظامی و نیروهای مدیریت بحران استانداری در محل حضور دارند و تلاش برای یافتن دو مفقود این حادثه ادامه دارد.

/ 1 نظر / 7 بازدید
سارینا

اسمش را میگذاریم؛دوست مجازی اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته . . خصوصیاتش را که نمیتواند مخفی کند ...وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را مینویسد وقت میگذاردبرایم، وقت میگذارم برایش . . نگرانش میشوم دلتنگش میشوم . . وقتی درصحبت هایم،به عنوانِ دوست یاد میشود مطمئن میشوم که حقیقی ست . . هرچند کنارهم نباشیم هرچند صدای هم راهم نشنیده باشیم، من برایش سلامتی و شادی آرزو دارم هرکجا که باشد --- پس دوست من در دنیای مجازی دوستت دارم www.talarank.com سایت افزایش بازدید ثبت نام کن سایت ما رو لینک کن 300 تا بازدید رایگان جایزه بگیر+ vpn رایگان!!!