ماجرای جسد زنی بر ترک موتورسیکلت!

خراسان: هموطن آنلاین _ مردی که جسد زن صیغه ای خود را بر ترک موتورسیکلت بسته بود و قصد داشت آن را در محلی پنهان کند، برای فرار از چنگ شهروندانی که به او مشکوک شده بودند ۲ تن را با چاقو مجروح کرد.
این ماجرا از آن جا آغاز شد که سرنشینان یک خودروی سواری در جاده قدیم قوچان به راکب موتورسیکلتی که چیزی شبیه یک جسد را روی ترک موتورسیکلت بسته بود مشکوک شدند و به تعقیب موتورسیکلت پرداختند.
موتور سوار نیز بدون توجه به شک شهروندان همچنان به مسیر خود ادامه داد تا این که با ورود به یکی از خیابان های بولوار توس به سمت روستای نوری حرکت کرد. در همین هنگام وقتی موتورسیکلت به دست اندازی رسید ناگهان گوشه چادر زنانه ای که روی جسد قرار داشت کنار رفت و پای انسانی نمایان شد.
شک سرنشینان خودرو با مشاهده پای جسد دیگر به یقین تبدیل شد و قبل از آن که موتورسوار وارد روستا شود آن ها جلوی موتورسیکلت پیچیدند.
موتورسوار که کنترل خود را از دست داده بود نقش زمین شد و رهگذران با مشاهده جسدی روی موتورسیکلت، بلافاصله او را محاصره و از فرارش جلوگیری کردند اما موتورسوار که خود را در معرض دستگیری می دید با بیرون آوردن یک قبضه چاقو به سمت شهروندان حمله کرد تا با ترساندن آنان از محل بگریزد.
با آن که وی ۲ تن از شهروندان را با چاقو مجروح کرد ولی شهروندان وظیفه شناس باز هم در مقابل او مقاومت کردند و موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دادند. دقایقی بعد ماموران گشت کلانتری آبکوه خود را به روستای نوری رساندند و مرد ۳۵ ساله را دستگیر کردند. ماموران انتظامی سپس با قاضی علی اکبر صفائیان(قاضی ویژه قتل عمد) تماس گرفتند و او را در جریان حمل جسدی با موتورسیکلت قراردادند. مقام قضایی پس از صدور دستوراتی برای حفظ صحنه حادثه، خود نیز به محل عزیمت کرد.
با حضور قاضی ویژه قتل عمد، بررسی ها در این باره آغاز و جسد زن جوان که حدود ۳۱ سال سن داشت به پزشکی قانونی حمل شد. موتورسوار مذکور که برای انجام بازجویی به کلانتری آبکوه هدایت شده بود ادعا کرد جسد مربوط به همسر صیغه ای او می باشد اما تاکنون مدارکی که بتواند ادعای او را ثابت کند ارائه نداده است. وی در اعترافات خود به قاضی صفائیان گفت: به اتهام سرقت موتورسیکلت زندانی شدم و زمانی که دوران محکومیتم را سپری می کردم همسرم از من طلاق گرفت.بعد از آزادی از زندان با مقتول آشنا شدم و او را صیغه کردم.
وی در ادامه اعترافاتش افزود: من خانه ای داشتم که آن را فروختم و با بخشی از پولم منزلی را در بولوار بهمن منطقه خواجه ربیع رهن کردم و بقیه پولم را دست بنگاه داری سپردم تا با آن کسب و کار کند. اما هر از گاهی به بنگاه دار زنگ می زدم و از او می خواستم تا مبلغی از پولی را که دستش دارم به همسر صیغه ای ام بدهد که او هم این کار را می کرد ولی بعد از مدتی متوجه شدم که همسرم با همدستی فرد دیگری قصد دارد پول های مرا بالا بکشد به همین دلیل شب یکشنبه با او به مشاجره پرداختم و وقتی که همسرم قصد داشت بدون توجه به حرف های من از منزل بیرون برود ابتدا چند سیلی به صورتش زدم و سپس با مشت به بینی اش کوبیدم که خون از آن فواره زد و به حالت نیمه بیهوش روی زمین افتاد.
وی ادامه داد: من پیکر او را به داخل اتاق کشاندم و روی تشک انداختم تا این که روز بعد تصمیم گرفتم جسد او را به خارج از شهر ببرم که مورد ظن شهروندان قرار گرفتم و دستگیر شدم.
در پی اعترافات این مرد جوان و به دستور مقام قضایی، ماموران تجسس کلانتری آبکوه به منزل متهم به قتل در خواجه ربیع رفتند و به بررسی چگونگی درگیری آن ها پرداختند این در حالی بود که خون زیادی روی تشک پهن شده در منزل مشاهده می شد.
هنوز پزشکی قانونی درباره علت دقیق مرگ این زن ۳۱ ساله اظهارنظری نکرده است.
بنابراین گزارش، پس از دستگیری متهم به قتل اعضای خانواده دیگری نیز به کلانتری آبکوه مراجعه کردند در این هنگام زن جوانی به ماموران گفت: می ترسم متهم خواهرم را کشته باشد اما متهم گفت: نه! خواهر شما در جاده قدیم قوچان و منزل فلانی است و بدین ترتیب اعضای این خانواده با خیال راحت به منزل بازگشتند اما این موضوع که آیا متهم زن دیگری هم اختیار کرده بود یا نه! ماجرایی است که تحت بررسی قرار دارد.
شایان ذکر است: قاضی صفائیان پس از شنیدن اعترافات متهم، دستور قرار بازداشت موقت وی را صادر کرد و بدین ترتیب تلاش ماموران کلانتری آبکوه برای کشف زوایای پنهان این پرونده جنایی آغاز شد.

/ 1 نظر / 23 بازدید
h

سلام خوبي ؟ وبلاگ زيبايي داري اتفاقا من يه سايت دارم که خوشحال ميشم باهات تبادل لينک بکنم . اگر تو هم مايل بودي منو به اسم بهترين هاي ايران لينک کن و بهم بگو تا منم با افتخار لينکت کنم www.bestiran.ir