زن روانشناس‌، سوژه زورگیری دختر و پسر تبهکار

 

هموطن آنلاین _ دختر و پسری که به بهانه درمان نزد یک روانشناس رفته و نقشه زورگیری از وی را کشیدند دستگیر شدند.
اواخر تیرماه امسال خانمی به کلانتری شهرک راه‌آهن مراجعه کرده و به ماموران گفت: من کارشناس ارشد روانشناسی هستم. حدود دو هفته قبل سوار یک ماشین مسافرکش شده بودم که در بین راه راننده که جوانی حدود 25 ساله بود شروع به دردل با دو مسافر دیگر کرد. بعد از پیاده شدن مسافران من خود را معرفی کردم و به راننده گفتم نیاز به چند جلسه روانکاوی دارد. چون مطب نداشتم برای این جوان به نام سعید دو جلسه روان‌درمانی در یکی از پارک‌ها گذاشتم تا اینکه در جلسه سوم وی به همراه دختری جوان به نام رخسانا به محل ملاقات آمده و گفت قصد ازدواج با وی را دارد.
در آخرین جلسه سعید و رخسانا با یک اتومبیل هیوندا سر قرار آمده و مرا سوار ماشین خود کردند تا به پارکی در غرب تهران ببرند. به سمت انتهای اتوبان همت در حال حرکت بودیم که یکمرتبه دو نفری به من حمله ور شده و مرا به باد کتک گرفتند. بعد از آن هم طلاو پول‌های نقد مرا به ارزش 5میلیون تومان به زور گرفته و مرا از ماشین بیرون انداخته و متواری شدند.
با اعزام شاکی به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران کار چهره نگاری متهمان آغاز شده و ماموران با مشاهده عکس بازسازی شده هویت واقعی سعید را شناسایی کرده و با مراجعه به بانک اطلاعات مجرمین سابقه‌دار هویت وی را شناسایی و دریافتند وی قبلا دو بار به اتهام مصرف و نگهداری مواد مخدر دستگیر شده است. کارآگاهان در ادامه هویت رخسانا را نیز شناسایی کرده و محل سکونت وی در شهرک ساحل در محدوده غرب تهران را پیدا کرده و وی را دستگیر کردند.
کارآگاهان با اطلاعات به دست آمده از این متهم سعید را نیز دستگیر کرده و به آگاهی انتقال دادند.هر دو متهم در بازجویی‌ها به ضرب و شتم و زورگیری از این روانشناس اقرار کردند.
سرهنگ کارآگاه مهرداد یگانه، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر گفت: با توجه به احتمال ارتکاب دیگر جرایم احتمالی از سوی دو متهم پرونده، از کلیه مالباختگان که توسط دو سرنشین آقا و خانم خودروهای «پراید» و «هیوندا ورنا» مورد سرقت یا زورگیری قرار گرفته‌اند دعوت می‌شود تا جهت شناسایی متهمان و طرح شکایات خود به پایگاه دوم پلیس آگاهی واقع در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

 

/ 0 نظر / 15 بازدید