پایان عشق 22 ساله زوج خوشبخت

هموطن آنلاین _ زنی در دادگاه خانواده گفت: بعد از گذشت 22 سال از زندگی مشترک با همسرم خواهان جدایی از یکدیگر هستیم زیرا در 2 دنیای متفاوت زندگی می‌کنیم.
زن و مردی با حضور در دادگاه خانواده درخواست طلاق توافقی خود را به قاضی دادگاه ارائه کردند و زن در پاسخ به پرسش قاضی مبنی بر اینکه به چه دلیل بعد از گذشت سال‌های طولانی از زندگی مشترک قصد طلاق دارید، اظهار کرد: من و همسرم 22 سال پیش به‌رغم موافقت خانواده‌ها، به عقد یکدیگر درآمدیم و زندگی خود را با سختی اما بر پایه دوست داشتن آغاز کردیم و اکنون که گذشته همانند فیلمی از مقابل چشمانم عبور می‌کند، می‌بینم دوران بسیار خوبی را با یکدیگر سپری کردیم.
وی در ادامه افزود: به دلیل اینکه من و همسرم زندگی خود را با دوست داشتن شروع کردیم، با داشتن مشکلات فراوان، خم به ابرو نمی‌آوردیم و سال‌های اولیه زندگی‌مان بهترین دوران زندگی ما تلقی می‌شود، زیرا هیچ‌چیز برایمان دست نیافتنی نبود.
این زن خاطرنشان کرد: عشق من و همسرم بعد از 22 سال زندگی به پایان رسید، هر چند هنوز هم به یکدیگر علاقه داریم اما دیگر نمی‌توانیم در کنار هم، به زندگی ادامه دهیم این سال‌ها نیز حضور بچه‌هایمان باعث شد به جدایی فکر نکنیم اما در حال حاضر بچه‌ها راضی به این جدایی شده‌اند.
وی با بیان اینکه من و همسرم در 2 دنیای متفاوت به زندگی نگاه می‌کنیم، ادامه داد: من و همسرم نمی‌توانیم یکدیگر را درک کنیم و غیر از سال‌های اولیه زندگی‌مان دیگر نتوانستیم با یکدیگر خوش باشیم. زیرا من و همسرم نگاه‌های متفاوتی به زندگی داریم که این تفاوت آنقدر زیاد است که در این سال‌ها نتوانسته‌ایم آن را نادیده بگیریم.
شوهر این زن عنوان کرد: من و همسرم هنوز هم به یکدیگر علاقه داریم اما او درست می‌گوید، دیگر نمی‌توانیم در کنار یکدیگر به زندگی ادامه دهیم، زیرا یکدیگر را درک نمی‌کنیم بچه‌هایمان نیز که اکنون 20 و 21 ساله هستند، به جدایی من و مادرشان رضایت دارند.
او مدعی شد: همین تفاوت‌ها در زندگیمان باعث شده است من و همسرم یکدیگر را درک نکنیم. قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات این زوج حکم طلاق توافقی آنها را صادر کرد.

/ 0 نظر / 14 بازدید